Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!
Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!
Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!

Fairy Tail PBF- Tu czekają na ciebie magiczne przygody!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Podróż Kame Magnolia <-> Moria

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Kame

Kame


Female Liczba postów : 116
Reputacja : 1

Karta Postaci
Życie:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_red268/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (268/300)
Energia Magiczna:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_bleue300/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (300/300)

Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Podróż Kame Magnolia -> Moria->Serimi->Magnolia   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitimeSob 03 Kwi 2010, 21:39

Stanęłam przed centralną bramą z niczym. Będę szła taki kawał drogi na piechotę bez jedzenia bez niczego...Upoluje sobie jakieś zwierze, bo z czegoś żyć muszę prawda? Ruszyłam prosto przed siebie.
Muszę z czegoś zarabiać. Bo nie zamierzam żebrać tak jak za młodu. Odczekam cały dzień i nie zarobie załamanego grosza. Rozglądałam piękne otocznie , które mnie otaczało. Szkoda mi było trochę, że nie mogłam z nikim porozmawiać...Chyba Kahlan miała rację, że powinnam znaleźć kogoś do misji...Mówi się trudno idzie się dalej!
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_red220/240Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_bleue300/500Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (300/500)

Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Kame Magnolia <-> Moria   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitimeSob 03 Kwi 2010, 22:03

Droga nie zdawała się trudna, ani długa. Pierwsze chwile mijały dość miło, jednakże po pewnym czasie zaczęłaś się męczyć. Po kilku kilometrach zobaczyłaś dziwny sklep z napisem
Przewóz osób - magiczne karty

Zaciekawiło Cię to bowiem, to było coś, czego było Ci trzeba. Po chwili zauważyłaś jak sprzedawca wyszedł ze sklepu, zamykając go kluczem. Po chwili poszedł w kierunku lasu jak myślałaś 'odlać się w krzaki' (XD).
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Kame

Kame


Female Liczba postów : 116
Reputacja : 1

Karta Postaci
Życie:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_red268/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (268/300)
Energia Magiczna:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_bleue300/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (300/300)

Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Kame Magnolia <-> Moria   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitimeSob 03 Kwi 2010, 22:46

Dostałam błysku w oku. To była moja szansa...Jak wróci zamienię się w żółwia i się nie skapnie. Gdy zniknął w lesie, podeszłam do drzwi sklepu rozglądając się będąc gotowa w każdej chwili zamienić się w żółwia. Wzięłam klucz i sprawnie otworzyłam zamek. Otworzyłam drzwi weszłam i cicho je zamknęłam nie wywołując dużego hałasu.
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_red220/240Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_bleue300/500Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (300/500)

Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Kame Magnolia <-> Moria   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitimeSob 03 Kwi 2010, 22:55

Wchodząc zauważyłaś różne urządzenia do transportu. Po chwili, jednak szukając czegoś małego i poręcznego zauważyłaś stos kart było na nich napisane

Szybka podróż - 3000 za sztukę


Po chwili zrozumiałaś, że to może się przydać.
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Kame

Kame


Female Liczba postów : 116
Reputacja : 1

Karta Postaci
Życie:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_red268/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (268/300)
Energia Magiczna:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_bleue300/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (300/300)

Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Kame Magnolia <-> Moria   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitimeSob 03 Kwi 2010, 23:51

Koleś myślał, że ktoś to kupi...Jeszcze czego...Chyba jak raz zgrzeszę to nic się nie stanie. Pomyślałam i wzięłam 2 karty szybkiej podróży, które od razu schowałam do kieszeni w spodniach oraz natychmiastowo zasunęłam suwaki by nie wypadły. Musiałam się jeszcze niepostrzeżenie uciec. Wyszłam frontowymi drzwiami, tak szybko i jak najciszej jak tylko potrafiłam.Oczywiście je zamknęłam na klucz. Zrobiłam dwa kroczki do przodu i zamieniłam się w żółwia. Lepiej by mnie nie zauważył bo mogłoby być źle...Szłam swoim żółwim tempem, tam gdzie miałam iść. Zachowywałam się jak normalny żółw i czekałam aż sklepiasz wejdzie do sklepu i zamknie za sobą drzwi.
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_red220/240Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_bleue300/500Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (300/500)

Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Kame Magnolia <-> Moria   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitimeNie 04 Kwi 2010, 00:20

Sklepikarz niedługo wrócił, nie wszedł do sklepu, jednakże podszedł do okienka, wyjął papierosa, po czym chcąc go zapalić szedł do środka budki. Doszedł by gdyby nie pewien żółw (kame) potykając się o niego, zdenerwowany kopnął go z całej siły wzdłuż drogi. Po chwili wylądowałaś na drodze kilkanaście metrów od budki. Mężczyzna nie widział Cię.
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Kame

Kame


Female Liczba postów : 116
Reputacja : 1

Karta Postaci
Życie:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_red268/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (268/300)
Energia Magiczna:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_bleue300/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (300/300)

Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Kame Magnolia <-> Moria   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitimeNie 04 Kwi 2010, 00:25

Chciałam mu dowalić. Może ja go tak kopne?! Już chciałam się do niego przejść, ale chciałabym zobaczyć jego minę jak ktoś okradł go z 2 kart. Zapewne skapnie się dopiero jak zrobi remanent. Zamieniłam się w człowieka i poszłam sobie od tak dalej. Nie przejmując się niczym...Chciałam jak najszybciej użyć tej karty, ale wolałam oddalić się od budki na bezpieczną odległość...
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_red220/240Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_bleue300/500Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (300/500)

Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Kame Magnolia <-> Moria   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitimeNie 04 Kwi 2010, 09:49

Byłaś już kilkaset metrów dalej. Na odwrocie karty była napisana instrukcja:


  • Wybierz miejsce do, którego chcesz się udać
  • Wyjmij kartę i Powiedz nazwę miejsca/miasta do, którego chcesz się udać, oddziałując na nią swą mocą
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Kame

Kame


Female Liczba postów : 116
Reputacja : 1

Karta Postaci
Życie:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_red268/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (268/300)
Energia Magiczna:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_bleue300/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (300/300)

Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Kame Magnolia <-> Moria   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitimeNie 04 Kwi 2010, 15:17

Wyjęłam jedną kartę z opakowania i powiedziałam "Moria" oddziałując na nią część moją mocy. Czym szybciej zrobię to zadanie tym lepiej. Czekałam na reakcje karty. Ciekawiło mnie jak wygląda Moria...Byłam ostatnio kilka lat temu i zapomniałam widok...No cóż pożyjemy zobaczymy.
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_red220/240Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_bleue300/500Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (300/500)

Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Kame Magnolia <-> Moria   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitimeNie 04 Kwi 2010, 15:27

Karta wyrwała się z twej ręki. Po chwili lewitując zaczęła się rozkładać na kilkaset kart. Pod Twoimi nogami zaczęły zbierać się karty z dziwnymi notkami w języku starożytnym. Po chwili zauważyłaś, że ukształtowały wielkiego ptaka... było to dziwne, lekko z egipskimi akcentami ptaszysko. Po chwili pierwsza notka przestała produkować te mniejsze. Pojawił się napis 'Moria'. Po chwili podleciał na środek tego ptaka, znajdując swe miejsce na jego środku między skrzydłami. Po chwili zauważyłaś jak ptak zaczął lecieć ruszając skrzydłami. Z jego ogona wylatywały poszczególne karty oraz dziwna zielona smuga światła. Leciałaś bardzo szybko, przy poziomie chmur. Wiedziałaś, iż dzięki tej kartce jeszcze dziś dolecisz do Morii.
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Kame

Kame


Female Liczba postów : 116
Reputacja : 1

Karta Postaci
Życie:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_red268/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (268/300)
Energia Magiczna:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_bleue300/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (300/300)

Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Kame Magnolia <-> Moria   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitimeNie 04 Kwi 2010, 15:36

-WO jakie zajefakenbistyczne!!! Przydatne urządzenie jak nie chce się gdzieś iść na piechotę!-Powiedziałam zachwycona, oglądając z podziwem ptaka, który został zrobiony z tych kartek, oraz piękne widoki z góry... I nie musiałam płacić ani grosza. Ale niech to zostanie dla mnie...Jak toś będzie się pytał to powiem, że zwinęłam od bandytów, którzy mnie napadli. Kurde... Ja nie umiem kłamać. A kogo to obchodzi w ogóle...Znalezione nie kradzione.
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_red220/240Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_bleue300/500Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (300/500)

Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Kame Magnolia <-> Moria   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitimeNie 04 Kwi 2010, 16:37

Po chwili zauważyłaś jak szybko to cacuszko lata. Widziałaś już całe Fiore, ptak zaczął lecieć bardzo szybko schodząc niżej. W twoich słowach musiało wystąpić zaklęcie przyśpieszające. Spoglądając na kartkę zauważyłaś małym druczkiem, iż 'wo' przyśpiesza ptaka dziesięciokrotnie. Nie spadałaś jednak z ptaka, Twe nogi były przytwierdzone.
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Kame

Kame


Female Liczba postów : 116
Reputacja : 1

Karta Postaci
Życie:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_red268/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (268/300)
Energia Magiczna:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_bleue300/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (300/300)

Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Kame Magnolia <-> Moria   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitimeNie 04 Kwi 2010, 16:41

Taka prędkość chyba wystarczy...Jeszcze się porzygam. Pomyślałam trzymając ptaka, by mnie prędkość nie wyginała w tył XD Podziwiałam piękne widoki z góry... Mój pierwszy lot ptakiem z papieru, nie codzienne wydarzenie...Ale może być od teraz normalną częścią mojej podróży...XD
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_red220/240Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_bleue300/500Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (300/500)

Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Kame Magnolia <-> Moria   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitimeNie 04 Kwi 2010, 16:45

Po chwili wylądowałaś przed bramą Morii. Było tam pięknie całe miasto było przepełnione życiem i radością. Nikt nie zwrócił uwagi na twojego ptaka, najwidoczniej w tych stronach to codzienny widok. Po wylądowaniu ptak rozsypał się w powietrzu, a kartki zawisły na nim płonąc na zielono.
Przed wejściem stała dwójka kupców z tablicąESKORTA MISJA
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Kame

Kame


Female Liczba postów : 116
Reputacja : 1

Karta Postaci
Życie:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_red268/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (268/300)
Energia Magiczna:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_bleue300/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (300/300)

Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Kame Magnolia <-> Moria   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitimeNie 04 Kwi 2010, 16:59

Podeszłam do nich pewnym kroczkiem mówiąc.
-Dobry dzionek. Jestem Kame z Gildii Fairy Tail i przyszłam tu by was eskortować bezpiecznie do Seremi-Powiedziałam z promiennym uśmiechem na twarzy i pewnym śmiałym głosem. Machałam im na "dzień dobry" XD
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_red220/240Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_bleue300/500Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (300/500)

Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Kame Magnolia <-> Moria   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitimeNie 04 Kwi 2010, 17:08

Oboje puścili ogłoszenie rzucając Ci się na szyję, po chwili ściskając Cię Krzyknęli

-Dzięki Ci! 3 dni temu pogryzły nas wilkołaki, właśnie wróciliśmy z magicznego rytuału, który nas wyleczył. Dzięki Ci o Kame-sama Dzięki Ci!
-Tak Tak ! Dobrze gadasz... HIp Hip Hura! Niech nam żyje Kame-sama!
-HURA HURA!
-Prowadź nas Kame sama!
-Obawiamy się iść sami, ponieważ mamy sprzedać świętą srebrną stal przeciwko wilkołakom, a te mogą nas zabić zanim to zrobimy
-Debilu mieliśmy nie mówić o wilkołakach...
-yyyy Tak przepraszam to żart był...



Było widać, iż są nieźle roztrzepani.
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Kame

Kame


Female Liczba postów : 116
Reputacja : 1

Karta Postaci
Życie:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_red268/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (268/300)
Energia Magiczna:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_bleue300/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (300/300)

Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Kame Magnolia <-> Moria   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitimeNie 04 Kwi 2010, 17:20

Co za dziwaki...Na gorszych trafić nie mogłam...Czekaj czy on powiedział wilkołak?
-Whoy! Dusicie mnie!-Powiedziałam zdejmując ich z siebie, podrapałam się po podbródku i powiedziałam z wielkim zapałem
-Wilkołaki...SUPER!!! Zawsze chciałam jednego zobaczyć ! I jeszcze go zlać! Wiedziałam, że ta misja będzie super!-Powiedziałam i zaczęłam się cieszyć jak małe dziecko z tego, ze spotkam Wilkołaka XD
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_red220/240Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_bleue300/500Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (300/500)

Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Kame Magnolia <-> Moria   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitimeNie 04 Kwi 2010, 17:37

Oboje spojrzeli na siebie mówiąc równo

Dasz radę je pokonać?! KAME -SAMA!


Po chwili wyrazili swą gotowość do pójścia za Tobą. Oboje mieli na sobie ogromne plecaki.
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Kame

Kame


Female Liczba postów : 116
Reputacja : 1

Karta Postaci
Życie:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_red268/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (268/300)
Energia Magiczna:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_bleue300/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (300/300)

Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Kame Magnolia <-> Moria   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitimeNie 04 Kwi 2010, 17:53

-Nie mówiłam, że dam rade-Powiedział uśmiechając się chytrze...Poszłam do przodu z uśmiechem na twarzy...TO będzie zarąbista misja...Zobacze wilkołaka, i jak stoczę z nim walkę super ....
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_red220/240Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_bleue300/500Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (300/500)

Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Kame Magnolia <-> Moria   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitimeNie 04 Kwi 2010, 17:58

Szli za Tobą krok w krok Uśmiechając się jak dzieci. Co jakiś czas krzyknęli[b]

Niech żyje Kame-saaamaaa! HIp Hip HURA!
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Kame

Kame


Female Liczba postów : 116
Reputacja : 1

Karta Postaci
Życie:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_red268/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (268/300)
Energia Magiczna:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_bleue300/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (300/300)

Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Kame Magnolia <-> Moria   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitimeNie 04 Kwi 2010, 18:15

W końcu nie wytrzymałam. Ile można ?! Odwróciłam się do nich wściekła
-JESZCZE raz usłyszę to lub coś podobnego, to wolicie nie wiedzieć co z wami zrobię!-Powiedziałam zaciskając pięści...odwróciłam się i poszłam dalej.
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_red220/240Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_bleue300/500Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (300/500)

Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Kame Magnolia <-> Moria   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitimeNie 04 Kwi 2010, 18:34

Oboje się uśmiechnęli krzycząc

Tak Jest Kame-Sama!


Szli dalej za Tobą, zrozumiałaś, że wszelkie uwagi nic nie dawały.
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Kame

Kame


Female Liczba postów : 116
Reputacja : 1

Karta Postaci
Życie:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_red268/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (268/300)
Energia Magiczna:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_bleue300/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (300/300)

Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Kame Magnolia <-> Moria   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitimeNie 04 Kwi 2010, 18:37

-I do cholery nie nazywajcie mnie Kame-sama! Ani Kame-chan, Ani Kame-onee-chan! Jestem po prostu KAMEEE-Powiedziałam zdenerwowana, a żyłko pulsowała mi jak nagięta..Niech ta misja zakończy się czym prędzej! Litości...
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_red220/240Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_bleue300/500Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (300/500)

Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Kame Magnolia <-> Moria   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitimeNie 04 Kwi 2010, 18:49

Tak jest Kame-Sama!

Odpowiedzieli zgodnie, teoria się potwierdziła: Nie da rady się im wytłumaczyć. Po kilku momentach znów pokazali chęć ruszenia do drogi.
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Kame

Kame


Female Liczba postów : 116
Reputacja : 1

Karta Postaci
Życie:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_red268/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (268/300)
Energia Magiczna:
Podróż Kame Magnolia <-> Moria Left_bar_bleue300/300Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty_bar_bleue  (300/300)

Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Kame Magnolia <-> Moria   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitimeNie 04 Kwi 2010, 19:02

Westchnęłam tylko i ruszyłam dalej...Nie będę się męczyć by coś im wytłumaczyć...Odprowadzę ich tam gdzie trzeba i już...Wracam z nagrodą do domu...Włożyłam ręce do kieszeni i szłam dalej w stronę Seremi...Oby była dość blisko...Bo po prostu stracę cierpliwość...Mogę jeszcze polecieć na mojej ostatniej karcie, ale będzie problem z przymocowaniem ich do ptaka....Zostałam skazana na piechtę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podróż Kame Magnolia <-> Moria Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Kame Magnolia <-> Moria   Podróż Kame Magnolia <-> Moria Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż Kame Magnolia <-> Moria
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Drizzt Podróż <<<Magnolia>>>...<<<Moria>>>
» Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina
» Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>
» Podróż Interfall'a Magnolia <-> Run'Terra
» Podróż Interfall'a Magnolia <-> Ouran

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód! :: Lokacje :: Mapa Świata-
Skocz do: