Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!
Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!
Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!

Fairy Tail PBF- Tu czekają na ciebie magiczne przygody!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>

Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitimeSob 10 Kwi 2010, 20:32

Wyruszam sobie spokojnie z Mej gildi, potężnej i niemałej, kolegów tutaj mam wielu, wrogów i przyjaciół. Ale Lubię te gildię i opuszczam ją wyruszając w podróż małą, jak mi jej będzie brakowało... Wyszedł z Magnoli w strone Lasu Dusz...
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Left_bar_red220/240Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Left_bar_bleue300/500Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty_bar_bleue  (300/500)

Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitimeSob 10 Kwi 2010, 21:22

Nic się nie działo... przez kilka dni szedłeś z wyjątkowo spokojną atmosferą. Jednakże 6 dnia przed Lasem dusz przed zmrokiem usłyszałeś głos pewnej mrocznej istoty w kapturze

Kim jesteś?
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Go??
Gość




Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitimeSob 10 Kwi 2010, 21:34

Nikim istotnym, zwykłym podróżnikiem... Staram się dotrzeć od Lasu Duchów, przyjaciel powiedział mi, że można tam zdobyć wiele Ciekawych rzeczy

[W razie czego przygotowuje w myślach zaklęcie...]
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Left_bar_red220/240Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Left_bar_bleue300/500Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty_bar_bleue  (300/500)

Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitimeSob 10 Kwi 2010, 22:56

Po chwili postać rzuciła w Ciebie dziwną falą uderzeniową

W takim razie odejdź! To nie miejsce dla smarkaczy!
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Go??
Gość




Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitimeNie 11 Kwi 2010, 00:00

O co Ci chodzi?
Odskakując przed falą stanął kawałek dalej... Masz jakiś problem? Chcę tylko przejść, nie chce walczyć i nie umiem walczyć. A musze dotrzeć na miejsce
Powiedział i czekał na reakcje... (Coś Szepcze, pod swoją chustą, przygotowuje czar)


Ostatnio zmieniony przez Drizzt dnia Nie 11 Kwi 2010, 13:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Left_bar_red220/240Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Left_bar_bleue300/500Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty_bar_bleue  (300/500)

Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitimeNie 11 Kwi 2010, 08:35

Niestety mimo odskoku fala uderzeniowa trafiła odrzucając Cię, po chwili postać powiedziała

Mówiłam! Jesteś kupcem, więc zginiesz, obecnie las jest zamknięty i ja go pilnuje!


Postać uformowała dziwną kulę w ręce czekając na Twą reakcje.

(Nie wiem co mówisz pod chustą, jeżeli ma być to traktowane jako przyśpieszenie do czaru, przez wypowiadanie zaklęcia to tak napisz... każdy może sobie 'coś mówić')
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Go??
Gość




Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitimeNie 11 Kwi 2010, 13:06

Drizzt rozstawia ręcę i czeka na atak mówiąc Nie jestem kupcem, lecz zwykłym podróżnikiem, jak chcesz to mnie zabij.... [pomyślał, jeśli dasz rade]

Zaklęcie jest pzrygotowane
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Left_bar_red220/240Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Left_bar_bleue300/500Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty_bar_bleue  (300/500)

Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitimeNie 11 Kwi 2010, 13:18

Po chwili postać rzuciła przed Ciebie kulą krzycząc

Wybacz, dopóki nie przybędą ludzie z gildii zbadać ten las nie przejdziesz!


W miejscu gdzie uderzyła kula, wynurzyła się ogromna ściana ziemi rozciągająca się na około 200 metrów.
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Go??
Gość




Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitimeNie 11 Kwi 2010, 13:45

Przed tym zanim Czarodziej rzucił kulą... Wykonałem
Ojike Kago [opis zobacz - niechce ujawniać]...Facet mam omamione zmysły i nie może sie wydostać... Podchodzę do niego i mówie... [dopiero jak on odpowie] Razz
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Left_bar_red220/240Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Left_bar_bleue300/500Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty_bar_bleue  (300/500)

Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitimeNie 11 Kwi 2010, 14:17

Niestety, odgrodziła was wielka ściana, a wybuch odrzucił Cię daleeeko. Widać było, iż czarodziej jest silny. Niestety Twa technika nic nie podziałała... wiesz, że on pilnuje lasu, aby ktoś kto ma wykonać misję go zbadał... Ej! czekaj! To chyba Ty?!
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Go??
Gość




Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitimeNie 11 Kwi 2010, 14:22

Co ja? Jestem Magiem z Fairy Tail... Mam misję do spełnienia w tym lesie i albo mnie przepuścisz albo pogadamy inaczej.

Podchodze do ściany, szukam słabych punktów... I zastanawiam się jak ją wyważyć...
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Left_bar_red220/240Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Left_bar_bleue300/500Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty_bar_bleue  (300/500)

Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitimeNie 11 Kwi 2010, 14:25

Niestety ściana była ułożona z wielkich kamieni, nie miała słabych punktów. Jeżeli byś spróbował ją rozwalić zawaliłaby się na Ciebie. Wiedziałeś, iż aby dostać się na 2 stronę musisz obejść ową przeszkodę.
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Go??
Gość




Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitimeNie 11 Kwi 2010, 14:37

Biegne szybko wzdłuż ściany by ją obejść... Podbiegam do Tego pseudo maga i mówię Jestem magiem z Fairy Tail
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Left_bar_red220/240Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Left_bar_bleue300/500Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty_bar_bleue  (300/500)

Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitimeNie 11 Kwi 2010, 14:46

Biegłeś, dość długo, wracając na miejsce, gdzie stał mag nie znalazłeś go. Jedynie mogłeś zauważyć, stojącą na brzegach lasu chatkę. Po kilku chwilach zauważyłeś stojącą przed nim kurduplowatą postać. Był to ten 'pseudo-mag'.
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Go??
Gość




Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitimePią 16 Kwi 2010, 00:51

Podchodzę i mówię do "kurdupla" Witaj, jestem Magiem z Fairy Tail, przybyłem do Lasu Dusz wypełnić ważną dla mnie misję... Więc prosze zejdź mi z drogi
Czekał na reakcje Kurdupla Razz Stał z niepokojem, miał zamiar przygotować jakieś zaklęcie które da mu czas na przejście obok maga, lecz liczył na cud, że mag go puści dalej...
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Left_bar_red220/240Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Left_bar_bleue300/500Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty_bar_bleue  (300/500)

Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitimePią 16 Kwi 2010, 19:53

Postać spytała z podejrzliwym wzrokiem

Masz kartę misji?! Okaż ją a pozwolę Ci przejść.
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Go??
Gość




Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitimePią 16 Kwi 2010, 19:56

Wyjmuję Kartę Misji i mówię Proszę oto i ona, a teraz moge przejść? *pod nosem: albo pogadamy inaczej* Spokojnie czeka na reakcje maga choć ma ochote mu przywalić...
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Left_bar_red220/240Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Left_bar_bleue300/500Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty_bar_bleue  (300/500)

Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitimePią 16 Kwi 2010, 20:40

Zdejmując kaptur okazało się, że to stara babcia. Po chwili powiedziała

Możesz przejść smarkaczu.... echhh
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Go??
Gość




Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitimeSob 17 Kwi 2010, 13:26

Powoli przechodzę obok babci Razz starając się na nią nie patrzeć, w jednej chwili zdecydowałem zadać jej jedno pytanie. Co mnie czeka w tym lesie?
Gdy odszymał odpowiedź to odszedł :PP
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Left_bar_red220/240Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Left_bar_bleue300/500Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty_bar_bleue  (300/500)

Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitimeNie 18 Kwi 2010, 11:01

Kobieta odparła odchodząc

To Twoje zadanie!

Że też puszczają takich szczeniaków... ech


Po chwili weszła do domu.
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Go??
Gość




Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitimeNie 18 Kwi 2010, 11:08

Przeszedłem dalej mówiąc pod nosem Dziwna Starucha, najchętniej taką walnąć by sie przez swą chałupe przebiła Przyśpieszyłem kroku... Postanowiłem rozbić obóz i poczekać do zmierzchu...
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Left_bar_red220/240Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Left_bar_bleue300/500Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty_bar_bleue  (300/500)

Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitimeNie 18 Kwi 2010, 12:09

Po chwili zauważyłeś przed sobą wejście do lasu. Na około drogi były ogromne kałuże krwi, oraz czaszki zwierząt jak i ludzi. Przed tobą leżała dziwna maskotka opływająca krwią... nie była ona zbytnio znacząca, aczkolwiek dawała dziwny... klimat.
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Go??
Gość




Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitimeNie 18 Kwi 2010, 21:29

Rozglądałem się, podszedłem do maskotki i podniosłem ją starannie oglądając. Zchowałem ją do kieszeni i ruszyłem dalej nie zwracając uwagi na kałuże krwi i czaski... Razz

Ale przed wejściem do lasu rozbijam obóz i odpoczywam do rana...
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Left_bar_red220/240Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Left_bar_bleue300/500Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty_bar_bleue  (300/500)

Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitimeNie 18 Kwi 2010, 21:34

Obudziłeś się rześki i wypoczęty. Bardzo Cięto dziwiło, bo w przeciwieństwie do nocy nie było Tu czaszek, ani krwi. Słońce grzało, przebijając się przez gałęzie.
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Go??
Gość




Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitimeNie 18 Kwi 2010, 21:38

Przeszukuję las... Biegam i ćwiczę przez cały dzień przygotowując się na misję... Czyli przeżycie nocy... Razz Chyba <zt> założe temat w Lesie dusz :p
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>   Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>> Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż <<Magnolia>>--<<Las Dusz>>
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Podróż Kame Magnolia <-> Moria
» Drizzt Las Dusz >>> Magnolia
» Cornelia -> Las dusz - Podróż Trey'a
» Drizzt Podróż <<<Magnolia>>>...<<<Moria>>>
» Podróż Interfall'a Magnolia <-> Run'Terra

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód! :: Lokacje :: Mapa Świata-
Skocz do: