Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!
Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!
Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!

Fairy Tail PBF- Tu czekają na ciebie magiczne przygody!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Left_bar_red220/240Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Left_bar_bleue300/500Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/500)

Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina   Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Icon_minitimePią 16 Kwi 2010, 16:32

First topic message reminder :

Interfall w postaci kota wyszedł z gildii, po chwili czekając ciągle na Kame szedł przed nią.
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com

AutorWiadomość
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Left_bar_red220/240Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Left_bar_bleue300/500Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/500)

Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina   Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Icon_minitimeSob 17 Kwi 2010, 19:04

Interfall syknął mówiąc
Kurka! Wygrałaś xD


Po chwili zrozumiał, że fajnie mieć takie oko... Ja też chce XDDD
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Kame

Kame


Female Liczba postów : 116
Reputacja : 1

Karta Postaci
Życie:
Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Left_bar_red268/300Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty_bar_bleue  (268/300)
Energia Magiczna:
Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Left_bar_bleue300/300Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina   Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Icon_minitimeSob 17 Kwi 2010, 19:25

Pokazałam znak pokoju i powiedziałam
-ma to swoje plusy i minusy-Powiedziałam i poszłam dalej zakładając przepaskę na oko. Nie lubię się chwalić tym, ale on mnie już wyprowadził z równowagi...
-Nie podszedłeś do mnie...Szkoda...-Powiedziałam z uśmiechem na twarzy i ruszyłam dalej.
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Left_bar_red220/240Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Left_bar_bleue300/500Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/500)

Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina   Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Icon_minitimeSob 17 Kwi 2010, 19:27

Zamieniając się w dymną formę wylądował na jej głowie zamieniając się w kota. Dziwnie to wyglądało - jakby miała turban na głowie... Powiedział do niej

E tam... wystarczy ci podłożyć pod buzię lusterko.[b]

Po chwili wyciągnął się i powiedział


Weźmiesz mnie na ręce? Prooooszę! =3[b]
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Kame

Kame


Female Liczba postów : 116
Reputacja : 1

Karta Postaci
Życie:
Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Left_bar_red268/300Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty_bar_bleue  (268/300)
Energia Magiczna:
Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Left_bar_bleue300/300Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina   Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Icon_minitimeSob 17 Kwi 2010, 19:41

-A z ciebie zrobić Filnoka bez ogonka.-Powiedziałam i westchnęłam głęboko.
-Nie dasz mi świętego spokoju prawda? Musisz mnie męczyć?-Powiedziałam zrezygnowanym głosem... - Masz szczęście, że mam słabość do kotów.-Powiedziałam zdejmując go z mojej głowy , i szłam trzymając go na rękach.
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Left_bar_red220/240Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Left_bar_bleue300/500Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/500)

Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina   Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Icon_minitimeSob 17 Kwi 2010, 19:56

Interfall podróżował zadowolony, tuląc się do jej ciepłych rąk. Co jakiś czas polizał jej rękę, lub zmienił ułożenie swego ciała. Uśmiechał się do niej ... słodko.

(Fruziek rób nam przyśpieszoną podróż Very Happy)
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Froozy




Male Liczba postów : 270
Reputacja : 1
Skąd : Gdańsk

Karta Postaci
Życie:
Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Left_bar_red400/400Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/400)
Energia Magiczna:
Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Left_bar_bleue160/200Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty_bar_bleue  (160/200)

Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina   Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Icon_minitimeNie 18 Kwi 2010, 08:09

I w taki mniej więcej sposób, odbyła się podróż tych Dwojga...
Wreszcie dotarliście do Pajęczej Doliny, słońce grzało tu jak nigdy. Możliwe że z powodu tego właśnie upału, ciężko było oddychać...

Kolejność:
Ja
Inter
Kame


Ostatnio zmieniony przez Froozy dnia Nie 18 Kwi 2010, 12:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://sekenbleachpbf.pun.pl
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Left_bar_red220/240Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Left_bar_bleue300/500Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/500)

Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina   Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Icon_minitimeNie 18 Kwi 2010, 10:48

Interfall nie przejmował się brakiem świeżego powietrza, aczkolwiek nie musiał go mieć aby oddychać. Gdy zrobiło się naprawdę gorąco zeskoczył z Kame mówiąc

Dzięki... teraz trzeba znaleźć mrocznego maga...


Zaczął iść w bliżej nie znanym mu kierunku.
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Kame

Kame


Female Liczba postów : 116
Reputacja : 1

Karta Postaci
Życie:
Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Left_bar_red268/300Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty_bar_bleue  (268/300)
Energia Magiczna:
Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Left_bar_bleue300/300Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina   Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Icon_minitimeNie 18 Kwi 2010, 13:05

-Hai hai...Ciekawe gdzie go znajdziemy, w tym głupim i bezsensownym lesie...-Odparłam zdyszanym głosem...Może Inter nie musi oddychać, ale ja go tachałam i potrzebuje świeżego powietrza do życia
-W drodze powrotnej wracasz na własnych nogach.
Powrót do góry Go down
Froozy




Male Liczba postów : 270
Reputacja : 1
Skąd : Gdańsk

Karta Postaci
Życie:
Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Left_bar_red400/400Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/400)
Energia Magiczna:
Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Left_bar_bleue160/200Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty_bar_bleue  (160/200)

Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina   Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Icon_minitimeNie 18 Kwi 2010, 13:56

Weszliście do Pajęczej Doliny....

<zt> (Inter zrób temat Very Happy )
Powrót do góry Go down
http://sekenbleachpbf.pun.pl
Sponsored content





Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina   Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Interfall & Kame Magnolia -> Pajęcza Dolina
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Podróż Kame Magnolia <-> Moria
» Drizzt Las Dusz >>> Magnolia
» Podróż Interfall'a Magnolia <-> Run'Terra
» Podróż Interfall'a Magnolia <-> Ouran
» Kame

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód! :: Lokacje :: Mapa Świata-
Skocz do: