Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!
Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!
Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!

Fairy Tail PBF- Tu czekają na ciebie magiczne przygody!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Drizzt, Misja <<Przeżyć noc w Lesie Dusz>>

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Drizzt, Misja <<Przeżyć noc w Lesie Dusz>> Empty
PisanieTemat: Drizzt, Misja <<Przeżyć noc w Lesie Dusz>>   Drizzt, Misja <<Przeżyć noc w Lesie Dusz>> Icon_minitimeNie 18 Kwi 2010, 21:39

Wszedłem w dzień do lasu i zacząłem go przeszukiwać... Biegałem i ćwiczyłem do nocy... W nocy wszedłem na drzewo i przygladałęm się zmianą..
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Drizzt, Misja <<Przeżyć noc w Lesie Dusz>> Left_bar_red220/240Drizzt, Misja <<Przeżyć noc w Lesie Dusz>> Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Drizzt, Misja <<Przeżyć noc w Lesie Dusz>> Left_bar_bleue300/500Drizzt, Misja <<Przeżyć noc w Lesie Dusz>> Empty_bar_bleue  (300/500)

Drizzt, Misja <<Przeżyć noc w Lesie Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Drizzt, Misja <<Przeżyć noc w Lesie Dusz>>   Drizzt, Misja <<Przeżyć noc w Lesie Dusz>> Icon_minitimeNie 18 Kwi 2010, 23:47

Las jak Las. Oprócz tego, że światło tu nie wpływało, oraz tego że gałęzie były bez liści ni nie wydawało się dziwne. No może las był trochę opustoszały, jednakże czasem można było spotkać jakiegoś zwierzaczka. Drzewa tworzyły korytarze, które na górze porastały bluszczem. Na chwilę obecną nic się nie działo. Nie było nic widać oprócz wyżej wymienionych elementów.
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Go??
Gość




Drizzt, Misja <<Przeżyć noc w Lesie Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Drizzt, Misja <<Przeżyć noc w Lesie Dusz>>   Drizzt, Misja <<Przeżyć noc w Lesie Dusz>> Icon_minitimePon 19 Kwi 2010, 01:29

(post @UP pisałem że ćwiczę do nocy i potem wskakuje na drzewo więc jest noc)
Czekam dalej na drzewie mimo że jest noc i czekam aż ktoś tu poprawi swego posta...


Ale jak ćwiczysz? Opisz dokładniej. Jest na razie dzień, będzie noc gdy opiszesz dokładniej to wszystko.
~Interfall


Kurwa ćwiczy Tańce -_-

Dobrze... byłem pewien, że wolisz Drizzt, ale o gustach się nie dyskutuje. Mogę Cię tak od dziś nazywać.
~Interfall
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Drizzt, Misja <<Przeżyć noc w Lesie Dusz>> Left_bar_red220/240Drizzt, Misja <<Przeżyć noc w Lesie Dusz>> Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Drizzt, Misja <<Przeżyć noc w Lesie Dusz>> Left_bar_bleue300/500Drizzt, Misja <<Przeżyć noc w Lesie Dusz>> Empty_bar_bleue  (300/500)

Drizzt, Misja <<Przeżyć noc w Lesie Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Drizzt, Misja <<Przeżyć noc w Lesie Dusz>>   Drizzt, Misja <<Przeżyć noc w Lesie Dusz>> Icon_minitimePon 19 Kwi 2010, 18:11

Tańce wychodziły Ci przeciętnie. Trochę Cię wymęczyły ale nic nie zobaczyłeś. Po kilku chwilach ujrzałeś dziwną polanę. Na jej środku była ogromna skała z świecącymi na niebiesko runami. W tej skale była utkwiona dziwna naginata. Cóż to mogło znaczyć?
Masz <ZT>
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Sponsored content





Drizzt, Misja <<Przeżyć noc w Lesie Dusz>> Empty
PisanieTemat: Re: Drizzt, Misja <<Przeżyć noc w Lesie Dusz>>   Drizzt, Misja <<Przeżyć noc w Lesie Dusz>> Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Drizzt, Misja <<Przeżyć noc w Lesie Dusz>>
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Drizzt misja- część druga- przeżyj noc w lesie
» Drizzt Las Dusz >>> Magnolia
» Misja Trey'a ---> zabicie Czarnego Maga --> Las Dusz
» Drizzt Misja E- Pozbądź się szkodników
» Misja klasy E Drizzt Magnolia... Zabić Szkodniki... >>Cornelia<<

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód! :: Lokacje :: Las Dusz-
Skocz do: