Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!
Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!
Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!

Fairy Tail PBF- Tu czekają na ciebie magiczne przygody!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Interfall...

Go down 
AutorWiadomość
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Interfall... Left_bar_red220/240Interfall... Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Interfall... Left_bar_bleue300/500Interfall... Empty_bar_bleue  (300/500)

Interfall... Empty
PisanieTemat: Interfall...   Interfall... Icon_minitimeSob 24 Kwi 2010, 01:02

A więc... Jestem normalnym chłopakiem. Uczęszczam w chwili obecnej do szkoły w Warszawie, cóż pewnie dlatego, iż tam mieszkam xD. Cóż więcej powiedzieć. Jestem porządnie zakręcony, ale mam nadzieję, że pozytywnie. Doświadczenie z pbf'ami mam od... od.... od długa... MG byłem także kilka razy... jestem MG na kilku forach, jednakże Adminem jestem dopiero po raz 2.

Jako postać na forum:
Dziwny mroczny chłopak uwielbiający humor oraz miłych ludzi. Często można go spotkać w kociej formie... Najczęściej przy jakiejś puszcze z tuńczykiem xD

"I krążąc dalej Interfall szedł przez kolejne stepy w swej czerwonej bluzie, w słuchawkach na jego uszach rozbrzmiewały rytmy dobrego Rocka... Zakładając kaptur na głowę przeczesał lekko grzywkę. Szedł bezkresną drogą, ku zachodowi słońca. Patrząc w niebo stawiał kolejne kroki z nadzieją lepszego jutra. W pewnym momencie na przeciw niego wyskoczyła czarna zjawa.... Cóż to było? Czarne, miejscami siwe, duże i z dziwnym pyskiem. Żółte ślepia mierzyły w niego, a zęby świeciły na biało przy każdym słowie wypowiadanym przez Wilka...Tak właśnie! Wilka!
-Haha wreszcie Cię znalazłem czerwony kapturku
-WTF?!
-Zaraz Cię zjem mała dziewczynko...zaraz, zaraz ty jesteś czerwony kapturek prawda?
-To się k... zdziwisz


Noga chłopaka wylądowała na kroczu biednego zwierzątka, jako, iż Interfall lubował się w glanach, jedyne na co Wilk mógł liczyć to amputacja przyrodzenia. Po chwili piszcząc upadł na ziemię. Przez łzy zapytał tylko


-W takim razie, kimże jesteś?!
-Jestem Kiddo.... Interfall Kiddo
-Błagam oszczędź mnie! Dam Ci wszystko! Alkohol, kobiety, pieniądze! Tylko oszczędź mój żywot!
-A masz ciastka?
"


Cenie sobie w graczach:


  • Chęć do wspólnej zabawy
  • Cel
  • Myślenie
  • Poczucie humoru
  • Posty na miarę ich możliwości
  • Oryginalności
  • Poprawnej Ortografii (ludzie błagam, no jak ktoś przy posiadaniu cudownego urządzenia jakim jest komputer robi 2 błędy w każdym słowie to naprawdę już szkoda gadać...)
  • Uczciwości
  • Wyrozumiałości


Co mogę zaoferować?
Otóż:

  • Dobrą zabawę
  • Uczciwą rozgrywkę
  • Śmieszną a zarazem pomysłową fabułę
  • Wyrozumiałość
  • Rozgrywkę dostosowaną do Twych gustów bądź/i potrzeb


Kładę nacisk na ogólną Fabułę... nie bawię się w romansy , humor etc. Po prostu PRZYGODA!
Często padają pytania odnośnie treści ero... Jeśli już chcesz bardzo to można... jednakże nie oczekujcie ode mnie jakiś specjalnie wymyślnych tekstów i działań... bo po prostu się na tym nie znam O_o.
U mnie zawsze masz szansę awansu Very Happy

Dodatkowo jestem po części grafikiem, więc mogę pomóc w sprawie Avka ;D (nie muszę, jednakże mogę)

Łapówki nie są mile widziane ;/...
"
-Co masz Ciastka?! Dawaj!
-Tutaj.
-Niniejszym ogłaszam Cię *chrup* członkiem *chrup* Rady 10 *chrup* Magów.!
-Taaaak!
-*chrup*
"

Gracz może zginąć na kilka sposobów:

  • Przez głupotę, niestosowanie się do uwag MG.
  • W uczciwym pojedynku na śmierć i życie z innym userem.
  • Na własne życzenie.


Zapraszam do zabawy Very Happy!

~Interfall


Gracze...
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
 
Interfall...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Interfall
» Interfall Kiddo
» Dom Interfall'a Kiddo
» Pytanie do Interfall'a
» Interfall Kiddo- Misja C

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód! :: Forum :: ABC :: MG-
Skocz do: