Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!
Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!
Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!

Fairy Tail PBF- Tu czekają na ciebie magiczne przygody!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Tamaki Koumi

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Tamaki

Tamaki


Liczba postów : 2
Reputacja : 0

Tamaki Koumi Empty
PisanieTemat: Tamaki Koumi   Tamaki Koumi Icon_minitimeSob 24 Kwi 2010, 01:33

Imię:Tamaki
Nazwisko:Koumi
Rasa:Demoniczne zwierze - Wilczyca
Wiek:17
Rodzaj magii:Wilcza wiedźma zaklęć - wytłumaczyłam Adminowi
Wygląd:Jej proste o kolorze ognia włosy, opadały swobodnie za ramiona, jej śniada, lekko różowa cera ukazywana byłą na całej powierzchni ciała. Głównym jej aspektem były głębokie zielone oczy, kompletna głębia zalewająca źrenice uwiodła już niejednego młodzieńca... Była szczupłej, powabnej sylwetki. Miała dość sporych rozmiarów biust. Zwykle chodziła ubrana w skąpe sukienki, a na to płaszcz. Jej nogi są odziane zwykle w pantofle, czasem chodzi na boso. Była ona dość wysoka jak na dziewczynę. To przez jej długie nogi, które według innych były jej wielką ozdobą, ona zaś uważała je za straszną wadę. Widać na nich kilka bransolet...
CharakterTamaki, to typowa zadziorna dziewczyna. Podobnie jak jej kolor włosów, jej osobowość jest również ognista. Przepełniona temperamentem oraz odwagą dziewczyna żyje w jej własnym optymistycznym doznaniu świata. Bardzo wiele rzeczy ją intryguje i ciekawi, uwielbia przystojnych mężczyzn, jednakże jeszcze nigdy, z żadnym nie była związana. Jej spokój ducha, albo anielska cierpliwość budzą podziw u wielu. Czasem jednak jest impulsywna i energiczna. Przepełniające ją emocję wyraża zawsze w najprostszy dla niej sposób. Taktowna, uwielbia humor. Oddana i wierna swym przyjaciołom...
Historia:Tamaki urodziła się w mieście Aruven. Jej rodzice byli skromnymi projektantami urządzeń mechanicznych. Jednakże kilka miesięcy po jej narodzinach, przy pracy zdarzył się ogromny wybuch, zabijając oboje ludzi. Po tym zdarzeniu młoda dziewczynka musiała dorastać pod opieką swej babci, której nigdy wcześniej nie widziała z powodu, iż jej rodzice nie utrzymywali z nią kontaktów. Mieszkała ona na górze czarownic. Było to bardzo znane wśród czarownic miejsce. Można by nazwać je pewnego rodzaju akademią. Wiele kobiet szkoliło swą magię właśnie w tamtym miejscu. Rodzice nie chcieli aby młoda dziewczyna uczyła się magii. W przeciwieństwie z resztą do jej babki, która uważała, iż ma olbrzymi potencjał. Razem z babcią przybyła do tego miejsca. Okazało się, iż jej babka jest najsilniejszą z wiedźm. Osobiście ją trenowała, podczas gdy Tamaki rozwijała swe talenty, odkryto u niej obecność wilczego genu. Dzięki temu mogła przemieniać się w wilka. Ostatecznie uznano ją za demoniczne zwierze. W wieku lat 12 młoda dziewczyna była bardzo obiecującą uczennicą w gildii. Dlatego właśnie jej babka w ukryciu przed radą czarownic postanowiła umieścić w niej najbardziej strzeżoną tajemnicę ich zakonu. Kobieta prowadziła wnuczkę, do dziwnej groty. Szły tam około 7 dni. Gdy już dotarły Tamaki widziała tylko kamienną ścianę. Jej babka natomiast za pomocą magii rozsunęła to tworząc wielką grotę. Idąc do środka, dziewczyna ujrzała dziwny świecący kwiat. Starsza kobieta razem z nią podeszła do dziwnego kwiatu. Tuż po chwili z jego płatków wysunęła się dziwna niebieska kobieta, mówiąc:
Jestem światłem, jestem ciemnością
Jestem dobrem, jestem złem
Jestem panią pokus, jestem panią pragnień
Każdy śmiertelnik podlega mej mocy
Jego zachcianki, słabostki…
Żądza, zazdrość! Więc czemuż mnie niepokoicie?
-Witaj Edrith… to ja pamiętasz mnie?
-Siostro ma, jakże mogłabym Cię zapomnieć? Tylko ty okazałaś mi serce, ukrywając mnie przed resztą świata, cóż mogę dla Ciebie uczynić?
-Ta dziewczyna… to moja wnuczka… jest w niej olbrzymi potencjał magiczny, czy mogłabyś, podarować tą samą moc, którą podarowałaś mnie?
-Technikę czarnego lotosu? Jesteś pewna?
-Tak… on jest zdolna tego używać…
-W takim razie zrobię ot dla Ciebie…
Błękitna kobieta uformowała w dłoni kwiat czarnego lotosu, podając ku dziewczynie. Wkrótce gdy Tamaki wzięła kwiat do swych delikatnych dłoni, on zrzucił płatki, w środku została świecąca czarna kula, po chwili płatki zaczęły ją okrążać, a kula wchłonęła się do jej rąk. Po chwili dziewczyna upadła nieprzytomna. Nie wiedziała, co się stało. Obudziła się już w zakonie. Jej babcia powiedziała, że teraz tylko one dwie wiedzą o ukryciu Edrith… i , iż musi to zostać między nimi. Dziewczyna nie wiedziała co to jej konkretnie daje. Po kilku rozmowach ze swym medium – jej babką, zrozumiała, iż teraz może kontrolować ludzi wzrokiem. Gdy tylko użyje na nich swej techniki, może władać ich umysłem. Wszystkie wspomnienia, myśli może wydobyć używając tej techniki. Co więcej na każde pytanie musi odpowiedzieć prawdę. Gdy tylko mu je zada, nawet bez używania techniki. Gdy Dziewczyna rosła w siłę, lata mijały wszystko się zmieniało. Gdy dziewczyna zakończyła już naukę, postanowiła zacząć żyć samodzielnie, babka przychylnie się wypowiadała na temat pomysłu Tamaki. Między nią a wnuczką powstała więź bardzo silna, wręcz nie wiarygodnie ścisła. Była dla niej matką, ojcem, przyjacielem, nauczycielem jednocześnie. Tamaki nie mając pomysłu jak wydostać się szybko z twierdzy czarownic, poprosiła babcię, aby pomogła jej w tym. Staruszka za pomocą magii stworzyła kopię każdej księgi magii czarownic, łącząc ją w jedną, podała Tamaki. Dziewczyna z pomocą nowego przedmiotu, szybko znalazła sposób. Otóż rzuciła na siebie wieczne zaklęcie motyla. Od tej pory mogła ona podróżować na motylich skrzydłach. Po pożegnaniu z babcią wyruszyła czym prędzej ku nowemu światu. Tamaki miała wtedy 15 lat. Często nie wiedziała jak zarabiać na życie. Zwykle chodziła sprzedając mikstury uważone z ziół jakie znalazła, lub uwodząc mężczyzn, po czym ich okradając. Tak… wielu samców pragnęło Tamaki, jednakże żadnemu nie udało się tego dokonać. Maszerując po świecie uzbierała w owy sposób dość pokaźną sumkę, za którą kupiła mieszkanie w Magnolii. Przez kilka tygodni tam mieszkała, jednakże koniec końców postanowiła dołączyć do jakiejś Gildii. Z początku chciała dołączyć Do Fairy Tail, potem jednakże stwierdziła, iż najpierw dołączy do gildii najemników- Red Dragons. Lecąc tam chciała przynajmniej częściowo zarobić na życie… Doleciwszy do ich twierdzy w Pravoce, stanęła przed ogromnymi wrotami. Ujrzała tam dwóch strażników. Przemówiła do nich radośnie
Witam! Chciałabym do was dołączyć!
Jeden ze strażników kiwnął do drugiego głową, ten razem z Dziewczyną. Po chwili dotarli do Sali. Wysoki mężczyzna powiedział tylko do Tamaki
Jeśli chcesz do nas dołączyć, musisz pokonać 3 z nas! Wybierz sobie kogo chcesz…
Tamaki wskazała na dwójkę olbrzymich grubasów. Byli identyczni, ponieważ były to bliźniaki. Przemówili do Tamaki radośnie
My się liczymy jako jedno!
Przytakując zgodziła się na te warunki. Po chwili Tamaki stanęła przed nimi odgarniając grzywkę rękoma. Gdy tylko dwójka się zamachnęła, Tamaki użyłą techniki czarnego lotosu. Po chwili w oczach tych biedaków pojawiły się symbole pentagramów, a potem ich źrenice rozszerzyły się na powierzchnię całego oka. Po chwili znów wróciły do formy pentagramu. Oboje mężczyzn zaczęło ze sobą walczyć. Wszyscy zaczęli ich przeraźliwie nawoływać aby przestali jednakże, ostatnią rzeczą jaką było widać to ich krew na podłodze. Przechodząc między ciała mi nieprzytomnych braci Tamaki z radością i słodyczą w głosie powiedziała
Biorę następnych!
Po chwili wskazała dwóch mężczyzn, którzy byli pewni siebie, oraz aroganccy. Oboje walczyli bronią palną. Po słowie ‘start’ zaczęli do niej mierzyć z pistoletu. Po chwili Tamaki utworzyła dziwny kwiat w dłoni. Otwierając swe czerwone, zmysłowe usta ‘dmuchnęła’ w kierunku kwiatu. Po chwili kwiat rozłożył się na kilkanaście płatków z nasionami, latając po pomieszczeniu trafiły w dwóch mężczyzn. Zaczęły powoli rosnąć na ich ciele niebieskie kwiaty wysysające energię. Oboje szybko je zaczęli wyrywać, jednakże nie wiedzieli, iż w ten sposób stracą 3 połowę swej energii. Najpierw wyrwali pierwszy, następny i następny. W końcu nie została im nawet cząstka magii. Oboje z przerażeniem w oczach poddali się. Uśmiechnięta dziewczyna zszokowała wszystkich. Jej umiejętności w przeciwieństwie do umiejętności innych członków były niepowtarzalne. Została dość dobrze uhonorowana w owej twierdzy. Od tamtego czasu żyła w tej twierdzy.
Statystyki:
Siła -7
Zręczność -8
Szybkość -12
Wytrzymałość -10
Charyzma -10
Inteligencja -18
Przynależność do:Red Dragons/ najemnicy
Techniki:
Hana Yoku
-Tworzy w dłoni kwiat, po czym rozpyla jego nasiona wraz z płatkami. Po zbliżeniu się do ciała przeciwnika, wypuszcza korzeń, pobiera on 10EM/ na turę i dodaje je Tamaki. Po wyrwaniu kwiatu zabiera się połowę pozostałego EM. Po braku EM do zabrania kwiat usycha. Koszt: 30 EM - Inteligencja = ilość nasion
Chou Namida
Tworzy na plecach Tamaki motyle skrzydła. Koszt: 0 EM
Furemu Majio
Zmienia jej ramię w dziwne ciemnofioletowe ramie, jest ono bardzo wytrzymałe, oraz błyskawicznie się regeneruje.
Koszt EM = 60
Proponowany MG:jakikolwiek...

Te staty wypełnia MG:
Ranga/pkt.S/ 100-60-40=0
PŻ:200
EM:300
Klejnoty:0
Ekwipunek:Księga czarownic

Atuty:
Rzucanie klątw i uroków - postać może rzucać klątwy, uroki bądź je odczyniać.
Rozmowa z florą - Rozmawia z roślinami
Pani natury - Włada pogodą wedle uznania


Ostatnio zmieniony przez Tamaki dnia Sro 28 Kwi 2010, 20:15, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Tamaki Koumi Left_bar_red220/240Tamaki Koumi Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Tamaki Koumi Left_bar_bleue300/500Tamaki Koumi Empty_bar_bleue  (300/500)

Tamaki Koumi Empty
PisanieTemat: Re: Tamaki Koumi   Tamaki Koumi Icon_minitimeSob 24 Kwi 2010, 18:28

Otóż wytłumaczę innym...
Smoczy zabójca Wiatru dla przykładu
Smoczy - Wilczy (to po prostu rasa z tego co mówiła...)
zabójca - wiedźma (czyli jakby profesja... 0 zabójczości xD)
Wiatru - zaklęć (czysta magia....)

Czekam na historię ^^ charakter etc.
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Interfall
Admin
Interfall


Male Liczba postów : 586
Reputacja : 1
Wiek : 32
Skąd : się biorą dzieci? :O

Karta Postaci
Życie:
Tamaki Koumi Left_bar_red220/240Tamaki Koumi Empty_bar_bleue  (220/240)
Energia Magiczna:
Tamaki Koumi Left_bar_bleue300/500Tamaki Koumi Empty_bar_bleue  (300/500)

Tamaki Koumi Empty
PisanieTemat: Re: Tamaki Koumi   Tamaki Koumi Icon_minitimeSro 28 Kwi 2010, 20:18

KP jest na... max A, jednakże znam Cię na tyle dobrze, iż mogę dać Ci S Very Happy
Punkty wydane!
60- magia + 40 oko.
Powrót do góry Go down
https://brakforum.hungarianforum.com
Sponsored content





Tamaki Koumi Empty
PisanieTemat: Re: Tamaki Koumi   Tamaki Koumi Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Tamaki Koumi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód! :: Forum :: Techniki i umiejętności-
Skocz do: