Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!
Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!
Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód!

Fairy Tail PBF- Tu czekają na ciebie magiczne przygody!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Spartas T Klaus

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Klaus




Liczba postów : 2
Reputacja : 0

Spartas T Klaus Empty
PisanieTemat: Spartas T Klaus   Spartas T Klaus Icon_minitimeNie 04 Kwi 2010, 14:50

Imię:Klaus
Nazwisko:Spartas T Klaus
Rasa:Człowiek
Wiek:17
Rodzaj magii:Sand Dragon Slayer
Wygląd: Później poszukam
Charakter Nie jest zbyt miły ale też nie aż tak zły więc przyjaciół zabije tylko jeśli będzie musiał.Ale dla tych którzy nie są jego przyjaciółmi nie ma litości (oszczędza tylko dzieci i kobiety które nie walczą)
Historia:Klaus urodził się w Magnoli,Od urodzenia wychowywał go tylko smok zwany Tiburon był on smokiem piasku.Nauczał Klausa prastarej magii dzięki której mógł zamieniać rzeczy w piasek, wysysać wodę oraz jeść piasek by się wzmocnić.Klaus żył tak szczęśliwie wraz z Tiburonem lecz wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć.Pewnego dnia gdy Klaus trenował w lesie usłyszał ryk swojego można by powiedzieć ojca.Pobiegł w stronę z której usłyszał ryk Tiburona.Gdy tam dobiegł zobaczył grupkę magów którzy go atakowali.Klaus rzucił sie na nich w szale lecz dostał jeden szlag i poleciał w drzewo zemdlał.Gdy sie obudził Tiburona już nie było.Był to smutny dzień 7 lipca 777 roku.Klaus oszukiwał Tiburona przez całe życie a wiedział że potrzebuje do tego jakieś pomocy.Wiedział także że legalne gildie mu nie pomogą ponieważ on chce krwawej zemsty za tym który jest za to odpowiedzialny więc dlatego postanowił wstąpic do tak zwanej mrocznej gildii.Szukał takiej że gildii aż w końcu znalazł jedną zwaną Dark Slayers.Wszedł do środka i wszyscy tam obecni chcieli się juz na niego rzucić lecz ich liderka ich zatrzymała .Nazywali ją Keltha Olegario zapytał Klausa:
Co ty tu robisz dzieciaku i czego chcesz?
Klaus powiedział dość głośno:Szukam zemsty oraz tego który porwał mojego ojca?
A co jest w tej gidii?
Nie ale liczę na to że mi pomożecie i ja wam też.

A skąd ta myśl że ci pomożemy[/b] - zapytała z uśmiechem
Ponieważ moge wiele zaoferować jestem Sand Dragon Slayerem więc moja moc jest przydatna
Noo ciekawe a w jaki sposób mamy ci pomóc
Tylko pomożecie mi go znaleźć i zabić odwdzięczę się tym że do końca życia będę członkiem tej gildii i pomogę jej zniszczyć wszystkie te legalne - odpowiedział.
Ta spojrzała na niego uśmiechnęła się i powiedziała;No dobra więc witaj w naszej gidii tylko nie oczekuj będziesz tu kimś ważnym pierw musisz się wykazać.
Dobrze co mam zrobić.
Ta wskazała na jednego z członków gildii ten wyszedł na środek i zaatakował Klausa.Klaus szybko uniknął ciosu i zaczęli walczyć.Po jakieś minucie walki.Klaus miał dość tej zabawy i użył jednej ze swojej technik zwanej Barchan dzięki temu wyssał z przeciwnika cała wodę i tym samym go zabił.
Imponujące - powiedziała Ketha i odeszła do swojego pokoju.A przeciwnika wynosili na zewnątrz chyba by go pochować.
Tutaj zaczyna sie przygoda Spartasa T Klausa który poszukuje swojego mentora jak i ojca.Byc może kiedyś go znajdzie lecz przedtem czeka go długa droga.
Statystyki:
Siła 16
Zręczność 12
Szybkość 16
Wytrzymałość 15
Charyzma 10
Inteligencja 11
Przynależność do:Dark Slayers
Techniki:
Barchan-Technika ma dwie moce pierwsza z nich to to że może z roślin zwierząt i ludzi wyssać wodę lecz tylko gdy Klaus trzyma tą że osobę i trwa to chwilę.Drugą zdolnością jest to że może drewno i kamień zamieniać w piasek.
Sand Dragon Claw-Technika polega na tym że na rękach Klausa z piasku tworzą sie ogromne pazury są ostre i twarde Kaaus może atakować nimi zarówno z bliska jak i z daleka.
Sand Dragon Shield-Technika polega na sformowaniu bardzo twardego na całym ciele Klausa.Jest ona bardzo wytrzymał i trudno ją przebić.Klaus może sie ruszać podczas używania tej techniki lecz jest wtedy bardzo wolny.
Powrót do góry Go down
Froozy




Male Liczba postów : 270
Reputacja : 1
Skąd : Gdańsk

Karta Postaci
Życie:
Spartas T Klaus Left_bar_red400/400Spartas T Klaus Empty_bar_bleue  (400/400)
Energia Magiczna:
Spartas T Klaus Left_bar_bleue160/200Spartas T Klaus Empty_bar_bleue  (160/200)

Spartas T Klaus Empty
PisanieTemat: Re: Spartas T Klaus   Spartas T Klaus Icon_minitimeNie 04 Kwi 2010, 15:02

Czekaj, czekaj....czy mi się zdaje, czy ty chcesz zostać Smoczym Zabójcą?
Bo twoja historia nadaje się byś został co najwyżej średniej klasy, sprzedawcą warzyw...

Wygląd : Wpierw go daj ...
Charakter : Nie komentuje

Jak na razie, jesteś na granicy oceny D a C
Powrót do góry Go down
http://sekenbleachpbf.pun.pl
Klaus




Liczba postów : 2
Reputacja : 0

Spartas T Klaus Empty
PisanieTemat: Re: Spartas T Klaus   Spartas T Klaus Icon_minitimeNie 04 Kwi 2010, 15:05

Zostawcie KP jak mnie kiedys wena najdzie to dopisze cos do historii i charakter zmienie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Spartas T Klaus Empty
PisanieTemat: Re: Spartas T Klaus   Spartas T Klaus Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Spartas T Klaus
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Klaus Segadore - Karta Pokazowa

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail PBF-Świat magii i przygód! :: Forum :: Zapisy-
Skocz do: